Centrum Galardia eksploduje kolorami!

14981.nsmed

To będzie prawdziwa kumulacja radości i kolorów! Już w najbliższą sobotę, 24 lipca, na polanie przy Centrum Galardia odbędzie się Kolor Fest, czyli szaleństwo kolorowych proszków holi, a także Festiwal Baniek Mydlanych – zabawa, z której nigdy się nie wyrasta!  

Najmłodsi i ci trochę starsi uwielbiają puszczanie baniek, zwłaszcza latem i pod gołym niebem. Mydlane kształty zachwycają kolorami, dostarczają radości i uśmiechu. Organizatorzy festiwalu przygotowali wiele litrów darmowego płynu i odpowiednie akcesoria do puszczania baniek. Chętnie podpowiedzą, jak zrobić te największe! Nie zabraknie też bańkowych zabaw i konkursów z nagrodami. Na dzieci czekać również będą dmuchane budowle do zabawy i kolorowe łakocie. Początek imprezy o 15.00.

„Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Przygotowaliśmy tego lata sporą dawkę rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W najbliższy weekend Galardia mienić się będzie wszystkimi kolorami tęczy. To będzie prawdziwa kumulacja radości i niezapomnianych wrażeń” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Unosząca się kolorowa chmura o tysiącu barw dostarcza za każdym razem nieprawdopodobnych emocji! Zabawa z proszkiem holi robi furorę na całym świecie i jest gwarantem fantastycznych przeżyć. Kolor Fest w Galardii rozpocznie się o godz. 17.30, natomiast od godz. 18.00 aż do 20.00 – co 15 minut – następować będzie kolejny wyrzut kolorów. Wszystko to w rytmie muzyki serwowanej przez energetycznych didżejów. Zapowiada się najbardziej barwne party tego sezonu!

Komunikat prasowy: Centrum Galardia 

RemondisReklama

Dodane: 21.07.21 | Odsłony: 994 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

V. | 2021-07-22 09:54:18 napisał(a):

Olaboga, tęczo będą dzieci deprawować! Księdzów z całego rejonu, egzorcystę wzywać! Otoczyć Galardię gigantycznym kółkiem różańcowym i zacieśniać krąg wznosząc modły o umocnienie cnót niewieścich :)

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie