30-latek złapany na gorącym uczynku kradzieży

9398.nsmed

Starachowiccy policjanci na gorącym uczynku kradzieży zatrzymali 30-latka. Mężczyzna załadował do swojego pojazdu 7 drewnianych palet, które znajdowały się na tyłach jednego z marketów na terenie miasta. Ponadto jak się okazało posiadał skradzione tablice rejestracyjne i nie miał żadnych dokumentów pojazdu i uprawniających do kierowania. Teraz grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

Kilkanaście minut po północy dyżurny starachowickiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od pracownika ochrony, że z tyłu marketu mężczyzna kradnie drewniane palety. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Funkcjonariusze zauważyli zaparkowany pojazd Opel Astra, w którym przebywał mężczyzna. Auto wyładowane było paletami. Ponadto okazało się, że 30-latek do swojego auta przytwierdził jedną tablicę rejestracyjną, która pochodziła z kradzieży, druga natomiast znajdowała się wewnątrz pojazdu. Policjanci ustalili również, że mężczyzna nie posiadał dokumentów auta oraz uprawnień do kierowania pojazdem. Wartość skradzionych palet wyceniono na 175 złotych.

Teraz mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

Opr. MK

Źródło: KPP w Starachowicach


Reklama

Dodane: 11.01.18

Komentarze użytkowników

...i wszystko marność | 2018-01-12 10:55:10 napisał(a):

wszechpromocja marności i byle czego. Jestem fanem policyjnej formacji i chętnie poczytałbym o fajnych sprawach. Wszytko to w stylu Zenka Martyniuka i Playboy's.Czy ktoś odpowiada za PR???

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie